Geplaatst op: 15 oktober 2019

Maak kennis met ons team: George Voorhout

Maak kennis met ons team: George Voorhout

Teamlid in beeld: George Voorhout

Als iemand het Groot Handelsgebouw van binnen en buiten kent, is George Voorhout het wel. Hij begon hier in 1997 als uitzendkracht. ‘Ik solliciteerde op een maandag bij Randstad en zij hadden direct een gesprek bij het Groot Handelsgebouw geregeld. Na het einde van het gesprek werd er aan mij gevraagd wanneer ik kon beginnen. Ik ben toen dezelfde middag ingewerkt,’ vertelt hij met een glimlach.

‘De multifunctionaliteit maakt het Groot Handelsgebouw heel bijzonder.’

12 jaar Adjunct-Directeur

Nu kennen mensen George bijna 12 jaar als de Adjunct-Directeur van het Groot Handelsgebouw. Hij heeft in de loop der jaren met 5 directeuren gewerkt en was nauw betrokken bij de recente verkoop van het gebouw. ‘Het is heel goed dat wij nu één nieuwe eigenaar hebben. De aandeelhouders waar wij eerder mee werkten waren betrokken, maar waren het niet altijd met elkaar eens. Met de nieuwe eigenaar hebben wij weer slagkracht. Zij zien gelukkig ook dat het gebouw tijd nodig heeft en dat je zaken hier niet gemakkelijk snel kunt veranderen.’

Uitdagingen

‘De multifunctionaliteit maakt het Groot Handelsgebouw heel bijzonder. Wij hebben niet alleen kantoorruimte, maar ook een zang- en dansschool en verschillende horecagelegenheden. De uitstraling van het gebouw is van nature rustig, bijna sereen. Daarom is het belangrijk dat wij met de invulling van het gebouw veel levendigheid creëren. De ruimtes op straatniveau zijn daar heel geschikt voor. Daarbij onderzoeken wij hoe wij meer levendigheid in het gebouw zelf kunnen realiseren. Als je nu bijvoorbeeld de expeditie oploopt voelt het als de achterkant van het gebouw, in plaats van de binnenkant. Dat veranderen is een flinke uitdaging.’

‘De uitstraling van het gebouw is van nature rustig, bijna sereen. Daarom is het belangrijk dat wij met de invulling van het gebouw veel levendigheid creëren.’

Rotterdam als thuis

Eén van George zijn favoriete plekken in het gebouw is het dakterras op de 8e verdieping. ‘Met name de hoek van Weena en Conradstraat. Daar heb je uitzicht op de havens. Ik woon sinds kort weer in Rotterdam en houd van uitzichten. Toen ik buiten de stad woonde en over de Van Brienenoordbrug reed dacht ik altijd: ik ben weer thuis.’

Terug naar het overzicht van nieuws

nieuws Terug naar nieuws