Geplaatst op: 22 juli 2019

Maak kennis met ons team: Martijn Volkers

Maak kennis met ons team: Martijn Volkers

Teamlid in beeld: Martijn Volkers

Martijn Volkers startte in december 2017 als Projectmanager bij het Groot Handelsgebouw. Met zijn humor wist hij al snel een plek binnen het team te veroveren. Martijn is de vader van drie kinderen. In zijn vrije tijd rijdt hij graag met de motor. Hij werd opgeleid als bouwkundige en is als Projectmanager onder andere verantwoordelijk voor het betononderhoud.

‘De brug…werd vroeger gebruikt door de groothandelaren om hun goederen te vervoeren.’

Heel veel beton

‘Anders dan andere gebouwen bestaat het Groot Handelsgebouw voor een heel groot deel uit beton. Niet alleen de gevel, ook de kozijnen, het hekwerk en de zonneluifels van het Groot Handelsgebouw zijn van beton. Daarbij hebben wij ook nog een betonnen brug aan de achterzijde van het gebouw. Deze werd vroeger gebruikt door de groothandelaren om hun goederen te vervoeren. Een groot deel van mijn tijd gaat uit naar het betononderhoud, maar ik houd mij ook bezig met bijvoorbeeld het onderhoud van de daken en klimaatinstallaties,’ aldus Martijn.

‘Ik denk dat het een prestatie is om zo’n groot gebouw up and running te hebben.’

Voorloper in ontwerp en installaties

‘Mijn werk is heel divers. Ik ben elke dag met iets anders bezig. Het team vind ik ook heel gezellig. Dat maakt het werk leuk. Iedereen in het team is heel betrokken bij het Groot Handelsgebouw.’ Martijn is zelf ook trots op zijn werk. ‘Ik denk dat het een prestatie is om zo’n groot gebouw up and running te hebben. Het gebouw is altijd voorloper geweest in ontwerp en installaties. Zo hebben wij al hele lange tijd warmte- en koude opslag. Het Groot Handelsgebouw is een rijksmonument maar wist toch een energielabel A te bemachtigen en kreeg zelfs een duurzaamheidscertificaat BREEAM-NL In-Use Very Good. Daar mogen wij trots op zijn.’

Technische man met hart voor de zaak

Ook in zijn favoriete locaties in het Groot Handelsgebouw zie je terug dat Martijn een technische man met hart voor de zaak is. ‘Ik ben gek op de binnenkuipen. Denk aan het dakterras op de 2e verdieping. Daar sta je echt in het hart van het gebouw. Of op de expeditie, als je daar de rijstraten op 3 niveaus ziet begrijp je hoe het gebouw vroeger door groothandelaren werd gebruikt. Het is een onwijs gaaf gebouw.’

Terug naar het overzicht van nieuws

nieuws Terug naar nieuws