Geplaatst op: 03 februari 2020

Maak kennis met ons team: Robey Groeneweg

Maak kennis met ons team: Robey Groeneweg

Teamlid in beeld: Robey Groeneweg

Robey Groeneweg staat bekend als de enthousiaste dame van het Groot Handelsgebouw. Zij startte in 2015 als Office Manager en werkt inmiddels alweer bijna drie jaar als Commercieel Adviseur. ‘Na een tijd als Office Manager te hebben gewerkt wilde ik mij graag verder ontwikkelen. Een deel van de taken die ik nu doe, deed ik toen ook al. Vandaar dat Commercieel Adviseur een logisch vervolg was.’

‘Mijn werkdagen zijn erg dynamisch.’

Van alle markten thuis

Alhoewel zij haar werkdagen als rommelig omschrijft, heeft zij het erg naar haar zin. ‘Mijn werkdagen zijn erg dynamisch. Ik heb contact met potentiële huurders, leid hen rond en maak huuraanbiedingen. Wanneer een huurder voor het Groot Handelsgebouw kiest stel ik de huurovereenkomst op en zorg ik samen met collega’s voor een goede oplevering. De meeste huurders kiezen voor het Groot Handelsgebouw vanwege de uitstraling, de prijs en natuurlijk de locatie.’

‘Ik vind dat fantastisch, dat ik hen zo blij heb kunnen maken met hun nieuwe locatie.’

Tevreden huurders

‘Het contact met mensen vind ik het leukste onderdeel van mijn werk. Natuurlijk moet ik ook een goede deal sluiten, maar ik haal veel voldoening uit tevreden huurders. Huidige huurders sturen vaak potentiële huurders naar ons door. Dat is een groot compliment. Een van de nieuwste huurders heeft mij na het sluiten van de deal zelfs voor een lunch uitgenodigd. Ik vind dat fantastisch, dat ik hen zo blij heb kunnen maken met hun nieuwe locatie.’

Sociaal

Robey besteedt haar vrije tijd graag aan sociale activiteiten zoals het bezoeken van concerten en festivals. Ook buiten werktijd is zij regelmatig in het Groot Handelsgebouw te vinden. Zo ging zij vorig jaar voor Valentijnsdag met De Nieuwe Poort op date met ouderen. ‘Dat is een prachtig initiatief. Ik ga verder graag naar Venture Café of Kleinbiertje van Kleinhandel. In het gebouw zijn ook veel leuke horecazaken te vinden. Maar mijn meest favoriete plek in het gebouw blijft het dakterras en dan met name het achterste deel. Het is daar, midden in de stad, heerlijk rustig.’

Terug naar het overzicht van nieuws

nieuws Terug naar nieuws